ucenici

Šest učenika Centra sudjelovalo je na Prvenstvu Hrvatske iz kuglanja za učenike s intelektualnim teškoćama pod pokroviteljstvom Specijalne olimpijade Hrvatske, održanom 21. i 22. studenog 2023. godine u Zaprešiću. Natjecali su se s ostale 23 ekipe s ukupno 116 sportaša.
Rezultati i ovaj puta govore o velikom trudu naših učenika. Učenici su postigli ove sjajne rezultate: Barbara H. zauzela je prvo mjesto, Teo P., Antonio H. i Matija S. osvojili su druga mjesta u svojim kategorijama, Karlo P. osvojio je treće mjesto, a Roberto O. četvrto u svojoj skupini.

medalje

Njihovo natjecanje je budno pratila i davala još pokoju uputu učiteljica Kristina Kralj. Cijelo vrijeme je bila podrška svojim učenicima.
Ujedno ovim putem čestitam učenicima na njihovim rezultatima te naglašavam da oni nisu samo sportski iznimno uspješni, već i primjer ostalima u školi vježbom i angažmanom. Na natjecanju učenici su jedno drugome bili podrška, a to je najvažniji dio svakog natjecanja.